Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Nadszedł dzień, który na początku szkoły wydawał się odległą perspektywą. Jeszcze tylko ostatnie egzaminy zawodowe i można odetchnąć, można być dumnym z siebie, że udało osiągnąć zamierzony cel.

Ukończenie szkoły, zdobycie kwalifikacji w upragnionym zawodzie to nowe perspektywy, możliwość awansu, lepszej pracy, pracy która daje satysfakcję. Nie jest łatwo wrócić do nauki w dorosłym życiu, ale nasi absolwenci nie czekają biernie co przyniesie życie, sami chcą je kształtować i nadawać odpowiedni kierunek. Dzięki szkole, można stać się bogatszym nie tylko o wiedzę i umiejętności zawodowe, ale także o nowe znajomości, przyjaźnie i doświadczenia życiowe.

Drodzy absolwenci!

Jaka będzie Wasza droga nie wie nikt. Sami ją kształtujecie, sami wyznaczacie jej kierunek. Życzymy Wam, by była dobra i świadomie przeżyta. Satysfakcjonująca i dająca szczęście. Życzymy Wam wiary w siebie i swoją wartość, wiary w zdobyte umiejętności, Każda praca wykonywana z chęcią i zaangażowaniem, daje radość, nadaje życiu głębszy sens, staje się sztuką. Życzymy Wam, aby i Wasza praca była dla Was źródłem życiowego zadowolenia.

Pożegnaliśmy absolwentów 6 klas szkoły policealnej w zawodach: technik usług kosmetycznych, technik masażysta, opiekun medyczny, technik sterylizacji medycznej i florysta.  W tym roku szkolnym zakończyło się też 6 kwalifikacyjnych kursów zawodowych w zawodach: technik informatyk, technik rachunkowości, asystent osoby niepełnosprawnej, fryzjer, technik usług fryzjerskich i kucharz.

Na pożegnanie absolwentów zaprosiliśmy Krzysztofa Brasia prezesa zarządu Towarzystwa Oświatowego w Chrzanowie aby przedstawił możliwości otrzymania dofinasowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Na koniec uroczystości Ania Suruło dała krótki, ale wspaniały recital.

zakonczenie roku